Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Porównanie maszynek Rex Ambassador i Pearl Flexi

2021-10-11
Porównanie maszynek Rex Ambassador i Pearl FlexiKorzystając z faktu, że jeden z członków naszej załogi ma dość pokaźną kolekcję maszynek porównajmy Rexa Abassadora z Pearlem Flexi v6. Po lewej stronie Pearl, po prawej Rex.

Zaletą Pearla jest stojak w zestawie. Rex oferuje stojak jako osobne - wyceniane dość słono - akcesorium. Dodajmy bardzo gustowne i solidne.

Moletowanie Rexa to chyba najlepsze moletowanie obecnie na rynku. Trudne w utrzymaniu w czystości ale robiące piorunujące wrażenie. Moletowanie Pearla jest po prostu ok.

Dokładniejszy rzut oka na sposób wykończenia pokazuje różnicę w cenie obu maszynek. Wykończenie Rexa jest na dużo wyższym poziomie.

Rzućmy okiem na wykonanie czapek i głowic obu maszynek. Zdjęcie głowicy bez dłoni to zdjęcie Pearla. Zdjęcia końcówek rączek pokazują różnicę w wykonaniu. Dzięki tej dziurze w Rexie możliwe jest założenie maszynki na stojak.

Poza tym waga maszynek, nasz indyjski zawodnik ma sporą przewagę masy.

Na koniec słowo o regulacji obu maszynek. W tych dwóch egzemplarzach ze zdjęć, Rex stawiał większy opór by ruszyć pierścieniem regulacji. Sama regulacja była bardzo płynna - pierścień mógłby stawiać większy opór. Co do Pearla odwrotnie - pierścień łatwiej ruszyć ale rusza się on z zauważalnie większym oporem.

Zdjęcia maszynek znajdziesz we wpisie na naszym facebooku

Polecane

Rex Ambassador

Rex Ambassador

1 149,00 zł
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 635 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
super
2024-07-07
Git
pixel